HOME      • SLUŽBY     PRODUKTY     www      KONTAKT
Air Disinfection
  AD Vzduchová dezinfekcia
Air Disinfection
  AD Vzduchová dezinfekcia
< Späť
< Späť
Copyright © 2010 by "ABROK"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: abrok@abrok.sk
CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY PRÍSTROJA

- nová technológia,
- ničí vírusy, baktérie a plesne,
- efektívny voči Norovírusom,

- 99,999% účinnosť voči MS2 Coliphage,
- kompaktný prístroj, výška 48 cm,
- tichý a jednoduchý na použitie...
Nová prenosná Vzduchová dezinfekcia je zariadenie určené pre použitie v uzavretých vnútorných priestoroch. Výrobok imituje proces, ktorý sa vyskytuje v prírode prostredníctvom odbúravania ozónu prirodzene sa vyskytujúcich olefínov. Bi-produktom tejto reakcie sú hydroxylové radikály, reaktívne formy kyslíka, ktoré sú vysoko nestabilné a reagujú s baktériami, vírusmi a plesňami tým, že napádajú väčšinu známych druhov.
Technológia vzduchovej dezinfekcie AD  bola laboratórne testovaná proti:

- MS2 coliphage, a proti Norovírusom, H1N1, H5N1 a chrípkovým vírusom.
- Vegetatívnym a spórotvorným formám Clostridium difficile.
- Staphylococcus aureus  (MRSA), Mycobacterium parafortuitum, Aspergillus fumigatus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens, Bacillus subtilis, Burkholdiria  cepacia, Staphylococcus epidermidis a Acinetobacter baumannii.
Prístroj bol tiež rozsiahle hodnotený  v niekoľkých UK nemocniciach s mimoriadnymi výsledkami dezinfekcie a bolo preukázané zníženie hlásených prípadov vzájomnej infekcie. Prístroj vytvára rýchlu dezinfekciu v uzavretých priestoroch a je tiež veľmi účinný pri odstraňovaní pachov. To všetko bez nutnosti cirkulácie vzduchu a filtrácie, je tichý,kompaktný a ľahko ovládateľný. Na rozdiel od niektorých konkurenčných produktov, nie je potrebné evakuovať miestnosť počas sanitácie, AD výrobok je určený pre prevádzku i v rušnejšie obývanom prostredí. 
Čo je AD:

Výrobok AD je nový revolučný vzduchový dezinfekčný systém s preukázanou schopnosťou dramaticky znížiť výskyt aj tých najškodlivejších, vzduchom šíriacich sa vírusov, baktérií a plesní. Podľa laboratórnych testov znižuje výskyt Clostridium Difficile a Methicillin-Resistant Staphylococcus Aureus (MRSA) až o 98,5%.
         AD preto predstavuje skutočnú príležitosť pre nemocnice, ambulancie, dentálne kliniky, opatrovateľské domy, zdravotné strediská, lekárne, veterinárske lekárstvo,školy, stravovacie zariadenia, hotely, reštaurácie, wellness a antiagingové centrá, uzavreté športové areály, domácnosti  ako i ďalšie uzatvorené verejné a súkromné priestory. Je vhodný takmer do všetkých uzatvorených priestorov.
                      
Princíp je veľmi jednoduchý:

Výrobok AD bol navrhnutý tak, aby znova vytvoril nový a čistý vzduch v uzatvorenom priestore s vlastnosťami čistého vonkajšieho vzduchu. Po stáročia vedci skúmali schopnosť čerstvého vzduchu zabíjať baktérie.   
        Vďaka AD prístroju môžu byť teraz tieto vlastnosti využité v uzatvorenom priestore tak, že vzduch je čistý a bezpečný, rovnako ako čerstvý vzduch v otvorenom priestore.    
        Výrobok AD kontinuálne vytvára hydroxyl radikály, ktoré sa podobajú tým, čo sa vyskytujú v prirodzených vonkajších priestoroch. Tieto môžu výrazne znížiť koncentráciu mnohých vzduchom šírených bakteriálnych a ples
ňových patogénov a preto môže pomôcť minimalizovať riziko infekcií hlavne vo vysoko rizikových priestoroch.
        Výrobok je vyvinutý tímom vedeckých pracovníkov v UK a distribuovaný na Slovensku výhradne spoločnosťou HLS Body s.r.o. (importér), ktorej obchodným partnerom je Zdenko Korba - ABROK (predajca).
Ako AD funguje:

AD nie je systém na čistenie vzduchu.
Je to systém na dezinfekciu vzduchu.

Je to úplne odlišný výrobok, ktorý je určený na zníženie infekcií, ochranu životného prostredia a hlavne ochranu osôb v uzavretých priestoroch.

AD pracuje na takom princípe, že zmiešava okolitý vzduch s ozónom  a kombinuje ho s olefínmi - prírodné vône kvetín a rastlín obsiahnuté vo výrobku AD. Toto zlúčenie vytvára hydroxyl radikály, pohyblivé častice energie so životnosťou menej ako milióntina sekundy, ktoré reagujú s molekulami  vzduchom šíriacich sa patogénov a ničia ich. Takéto reakcie vytvárajú viac a viac hydroxyl radikálov; účinok známy ako „kaskádová reakcia“. To znamená, že nízka úrove
ň výstupu z výrobku AD je účinná pri dezinfekcii vzduchu v každom uzatvorenom priestore po celý deň, produkuje skutočne čerstvý vzduch, aký by ste mohli nájsť pri mori alebo na horách. Jednoduchý, ale účelný dizajn výrobku AD sa skladá z robustného valca vyrobeného zo zliatin hliníka používaných v leteckom priemysle a vymeniteľnej náplne, ktorá sa nasúva zvrchu. Stačí zapnúť výrobok AD do prevádzky a vytvorí úplne novú kapitolu lepšej zdravotnej starostlivosti.
                  Inov8 a roztoče                                           Deklarácia o zhode
                                                                                         
/ ang. /


                  Laboratórne testy Inov8
                   Inov8 original brochure 
                                                                  
/ ang. / 

Prirodzená dezinfekcia vzduchu -
prezentácia

www.inov8.com
- oficiálne stránky výrobcu

AD Inov8:                  
  aktuálna ponuka na abrok@abrok.sk

AD Cardrige:               
aktuálna ponuka na abrok@abrok.sk
( pri 24 hodinovej prevádzkeAD prístroja je minimálna výdatnosť cardriga 90 dní )

AD stojan na podlahu     aktuálna ponuka na abrok@abrok.sk
Video návod na prvé spustenie AD systému Inov8